۹ نکته برای طراحی بهترین طرح نایلون چاپی

فهرست مطالب

بسته بندی محصولات یکی از مهم ترین بخش ها برای فروش و همچنین تبلیغات محسوب می‌شود. هنگامی که یک محصول دارای بسته بندی با طراحی جذاب و کیفیتی فوق العاده باشد، شک نکنید در لیست انتخاب مشتریان قرار خواهد گرفت. یک طراحی خوب میتواند تصویر سازی خوبی برای مشتری به وجود آورد و میتوان گفت در موضوع برندینگ بسیار موثر است. نایلون یکی از پر استفاده ترین محصولات برای بسته بندی محصولات است. این این مقاله قصد داریم تا درباره طرح نایلون چاپی برای شما صحبت کنیم و بهترین طرح ها را به شما معرفی کنیم.

طرح نایلون چاپی
طرح طرح نایلون چاپی و طراحی با رنگ های جذاب

طراحی با رنگ های جذاب و موثر

رنگ از فاکتور های بسیار مهم در طرح یک بسته بندی نایلون چاپی است. استفاده از یک ترکیب درست رنگی میتواند در تبلیغات و جذب مشتری برای شما بسیار تاثیر گذار باشد. در تصویر مشاهده میکنید که رنگ قرمز در نگاه اول بسیار جلب توجه میکند و همین موضوع باعث میشود تا با استفاده از طراحی درست، مشتری به سمت محصول شما جذب شود. در هنگام سفارش نایلون طرح دار برای محصولات خود باید به رنگ آن بسیار توجه کنید تا بتوانید تاثیر خوبی برای تبلیغات و یا بازدهی محصول خود داشته باشید.

پیشنهاد مطالعه: چاپ نایلون بسته بندی نان

طرح چاپ نایلون | ترکیب طراحی و شفافیت
طرح نایلون چاپی | ترکیب طراحی و شفافیت

ترکیبی از طراحی و شفافیت

در این نوع طراحی که در تصویر هم مشاهده میکنید میتوانید قابی جذاب و زیبا از خود محصول و طراحی گرافیکی روی بسته بندی نایلونی داشته باشید. اینکه مشتری بتواند تصویر بخشی از محصول را با استفاده از بخش شفاف نایلون مشاهده کند باعث میشود تا اطمینان بیشتری در خرید خود داشته باشد. باید همخوانی و هماهنگی خوبی بین رنگ های استفاده شده و رنگ های موجود در خود محصول نیز وجود داشته باشد تا جذابیت بیشتری برای مشتری داشته باشد.

طرح چاپ نایلون | طراحی بر اساس لوگو و برندینگ
طرح چاپ نایلون | طراحی بر اساس لوگو و برندینگ

طراحی بر اساس لوگو و برندینگ

اگر هدف برای چاپ نایلون‌های بسته بندی و یا تبلیغاتی، برندینگ و تصویر سازی برای مشتری است، بهتر است طراحی استفاده کنید که علاوه بر سادگی تصویر بسیار واضح و جذابی از برند شما را ارائه دهد. در تصویر مربوطه مشاهده میکنید که در ساک های نایلونی، استفاده بسیار درستی از برند و لوگو شده و این امر میتواند حس تصویری ماندگار و تاثیر گذار به مشتری بدهد. بهتر است این نوع طراحی با یک شعار و متن خاص همراه باشد تا ماندگاری برند را برای مشتری بیشتر کند. برای این هدف خود سعی کنید در طرح نایلون چاپی خود از لوگو یا برند خود به شکلی درست و جذاب استفاده کنید.

استفاده از فونت زیبا برای طرح نایلون چاپی
استفاده از فونت زیبا برای طرح نایلون چاپی

استفاده از فونت زیبا برای طرح نایلون چاپی

یکی از موثر ترین عناصر در طراحی یک نایلون چاپی، فونت استفاده شده در آن طراحی است. اندازه فونت، رنگ فونت، استایل فونت و … همگی از ویژگی هایی است که باید به آنها به خوبی توجه شود تا طرح جذاب تری داشته باشیم. در طرح های نایلون های چاپی مانند برند کوکاکولا متوجه تاثیر فوق العاده فونت می‌شویم.

طراحی مات و براق

بسیاری از بسته بندی های نایلونی به صورت مات هستند و مانند یک روکش کامل عمل میکنند. در این نوع بسته بندی ها محصول دیده نمیشود و فقط نایلون چاپ شده به چشم مشتری میخورد. میتوان با طرحی بسیار خاص و بسته بندی براق و درخشان تاثیر بسیار مثبتی بر روی مشتری گذاشت. همانطور که در تصویر مربوطه مشاهده میکنید با استفاده از ترکیب رنگ قرمز و روکش نایلونی درخشان، بسته بندی بسیار زیبایی برای محصول ایجاد شده است.

طرح چاپ نایلون | استفاده از تصاویر جذاب
طرح چاپ نایلون | استفاده از تصاویر جذاب

طرح چاپ نایلون | استفاده از تصاویر جذاب

تصویر مناسب و جذاب برای بسته بندی نایلونی شما میتواند بسیار بسته بندی شما را جذاب کند. طرح شما باید خاص و تاثیر گذار باشد و احساس کیفیت محصول شما را به مشتری به خوبی انتقال دهد. در تصویر بالا نیز مشاهده میکنید که استفاده درست از تصاویر و هماهنگی بین اجزا در طراحی باعث شده تا بسته بندی بسیار زیبایی تهیه شود.

چگونه طرحی مناسب برای بسته بندی نایلونی خود انتخاب کنیم؟

برای سفارش پلاستیک با طرح دلخواه خود و یا سفارش بسته بندی نایلونی باید طرحی بسیار جذاب برای خود انتخاب کنید. آیا میدانید چه طرحی برای محصول یا برند شما مناسب است؟ در ادامه مطلب قصد داریم تا درباره این موضوع نکاتی را به شما عزیزان بگوییم تا راهنمایی خوبی در این زمینه داشته باشید.

اهمیت هدف از طرح نایلون چاپی
اهمیت هدف از طرح نایلون چاپی

هدف خود را برای چاپ انتخاب کنید

شما باید بدانید که هدف خود از انتخاب طرح و نوع بسته بندی چیست؟ اگر هدف شما ساخت یک طرح برای ساک های نایلونی تبلیغاتی است باید جنبه برندینگ و تبلیغات را بیشتر در نظر بگیرید. اگر هدف شما فروش بیشتر است پس باید طرحی بسیار جذاب و تاثیر گذار داشته باشید تا با نگاه اول قدرت جذب بسیار بالایی داشته باشد.

طراحی و چاپ خود را به گروهی قدرتمند و با سابقه بسپارید

توجه داشته باشید که هر کاری نیازمند تخصص و دانش مربوط به همان کار است. اگر قرار باشد شخصی بدون دانش و اطلاعات کافی کار چاپ نایلون شما را انجام دهد، تاثیر مثبتی از کار خود نمیبینید و حتی ممکن است اثری بسیار منفی در برند شما داشته باشد. چاوش چاپ طرح نایلون چاپی را متناسب با هدف و کسب و کار شما طراحی میکند و نایلون چاپی شما را تهیه میکند.

لوگو مناسب برای طرح نایلون چاپی
لوگو مناسب برای طرح نایلون چاپی

علامت تجاری یا لوگو مناسب و تاثیر گذار داشته باشید

هنگامی که لوگو یا علامت تجاری شما از کیفیت خوبی از نظر طراحی برخوردار نباشد، و قرار باشد از این لوگو و علامت در طراحی چاپ نایلون هم استفاده شود ممکن است بازدهی خوبی از این کار نداشته باشید و بسته بندی با کیفیتی از این نایلون چاپی نداشته باشید. توصیه میکنیم تا با استفاده از یک طراح لوگو متخصص یک علامت تجاری زیبا و استاندارد و متناسب با کسب و کار خود تهیه کنید تا طراحی چاپ نایلون شما نیز بسیار شیک و مناسب باشد.

کلام آخر درباره طراحی چاپ نایلون

برای نتیجه گیری میتوانیم بگوییم که طرح نایلون چاپی شما بسیار تاثیر گذار بر روی فروش و تبلیغات شما است. برای طرح خوب باید رنگ بندی مناسب، تصاویر جذاب، فونت جذاب و … رعایت شود تا طرحی بسیار موثر داشته باشید. نکات مهمی نیز از قبیل انتخاب هدف، انتخاب تیمی مطمئن برای چاپ نایلون، لوگو مناسب و … وجود دارد که باید قبل از اقدام به طراحی نایلون چاپی خود به آن توجه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *