درباره چاووش چاپ

آغاز چاوش چاپ

شرکت چاوش چاپ رنگین پارس از سال 1393 با بهره گیری از توانمندی کارکنان با تجربه در صنعت چاپ و بسته بندی و همچنین دستگاه های به روز و تمام هوشمند در زمینه چاپ ، برش و همچنین دوخت کار خود را آغاز کرد.

 

دانلود روزنامه رسمی شرکت چاووش چاپ

کارنامه قابل قبول

با یاری خداوند و لطف مشتریان عزیز توانستیم کارنامه ای قابل قبول جهت ارائه برای محصولات شما تولیدکنندگان و مصرف کنندگان گرامی گرد آوریم.

خدمات ما در سال 1393

مجموعه ی چاوش چاپ از سال 1393 با تولید لفاف های تک لایه و چند لایه ( پلی اتیلنی ، سلفون و… ) و شیرینک فعالیت خود را آغاز کرد.

خدمات ما در سال 1395

در سال 1395 با افزودن دستگاه های متنوع تولید و چاپ لفاف های چند لایه و انواع پاکت های وکیوم ، کف کاست ، بغل کاست ، کرافت ، گلاسه ، در رنگ ها و ابعاد مختلف و همچنین ظروف “pp ” فعالیت خود را گسترش داد.

طرح توسعه جدید

در ابتدای 98 در طرح توسعه ی جدید کارخانه و به در خواست شما مشتریان و رضایت از نحوه عملکرد و کیفیت پروژه های موفقی که پشت سر گذاشته ایم با واردات دستگاه های پیشرفته و به روز تولید پاکت های سه طرف کاست (باکس پوچ ) رول های ترمو فرمینگ تا عمق 6 سانتی متر ( مخصوص فر آورده های پروتئینی و لبنی ) و پاکت های عاج دار ( مخصوص شیلات ) را آغاز کرد و قدم به عرصه های جدید صنعت چاپ و بسته بندی گذاشت.

امروز کجا هستیم

درحال حاظر خدماتی که قادر به ارائه ی آن ها هستیم به شرح ذیل میباشد:
رول و پاکت های سلفونی,پاکت سه طرف دوخت,پاکت بغل گست,پاکت باکس پوچ,پاکت های وکیوم,pvcشیرینک یا لیبل شیرینک,ترموفرمینگ,پاکت های تبلیغاتی و…
همواره هدف ما این بوده که خدمات به روز با خلاقیت بالا را ارائه دهیم.
امید داریم با کمک مشتریان گرامی پیشرفت روزافزون و سهم کوچکی از تولیدملی را دارا باشیم.

خدمات چاوش چاپ

پاکت سه طرف دوخت

پیداست سه طرف آن دوخته شده است و بنا به نیاز و درخواست مشتری میتوان یک طرف آن را زیپ و یا بدون زیپ گذاشت.


جزئیات بیشتر

پاکت کف کاست

این نوع پاکت ها را زیپ کیپ, استند آپ,ساندیسی و ایستاده زیپدارهم مینامند.


جزئیات بیشتر

پاکت بغل کاست یا دبل گست

پاکت های بغل کاست برای افزایش حجم بدون افزایش ابعاد از سمت چپ و راست پاکت دارای کاست است که موجب افزایش حجم بسته بندی می شود. فضای مفید، ایستایی، چشم نوازی درون ویترین فروشگاه از محاسن اصلی این نوع پاکت می باشد.


جزئیات بیشتر

پاکت باکس پوچ(فلت باتم)

جدیدترین و گرانترین تکنولوژی روز دنیا در صنعت پاکت سازی باکس پوچ نام دارد. فضای مفید،ظاهر خاص,زیپ جهت استفاده مجدد، جانمایی مناسب در قفسه های فروشگاه از بارزترین شاخصه های آن می باشد.


جزئیات بیشتر

بسته بندی نایلونی استرچ