09134254355

چاپ نایلون کیلویی چطور انجام می‌شود؟

فهرست مطالب

یکی از روش‌هایی که امروزه ما می‌توانیم برند یا محصول خود را به دیگران معرفی کنیم، چاپ‌کردن آن بر روی نایلون‌ها است. نایلون‌ها امروزه از جمله مواردی هستند که همواره از آن‌ها استفاده می‌کنیم. از همین رو چاپ برند یا محصول ما بر روی آن می‌تواند تأثیر مثبتی بر روند فعالیت شما بگذارد. با استفاده از خدمات چاپ نایلون کیلویی یا چاپ عمده نایلون از مجموعه خدمات چاپ نایلون چاووش چاپ میتوانید نام برند، لوگو، شماره تماس و هر نوع طرح دلخواه خود را سفارش داده و در اسرع وقت و با بهترین کیفیت تحویل بگیرید. در ادامه با ما همراه باشید تا بدانیم چاپ نایلون کیلویی چطور انجام می‌شود؟

چاپ نایلون کیلویی
چاپ نایلون کیلویی چطور انجام می‌شود

انواع نایلون کیلویی

هنگام خرید پلاستیک کیلویی شما با انواع مختلفی از آن‌ها آشنا می‌شوید. نایلون‌ها بر اساس نوع دسته خود به انواع گوناگونی تقسیم می‌شوند. در واقع هرکدام از آن‌ها برای یک سری از صنایع مناسب هستند. انواع نایلون‌های گوناگون به شرح زیر است:

نایلون دسته زنبیلی

شباهت فرم این نایلون با زنبیل موجب شده تا  چنین نامی را برای آن بگذارند. نایلون دسته زنبیلی را با نام نایلون دسته‌بندی نیزمی شناسند. به دلیل داشتن ظاهر زیبا و کیفیت مناسب معمولاً از این نایلون در  فروشگاه‌های گوناگون پوشاک مانند بوتیک‌های لباس‌فروشی، کفش‌فروشی و… استفاده می‌کنند. فروشگاه‌های آرایشی و بهداشتی نیز از دیگر کسب‌وکارهایی هستند که  نایلون دسته زنبیلی در آن‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد.

نایلون دسته زنبیلی کیلویی
نایلون دسته زنبیلی کیلویی

نایلون‌های بدون دسته

نایلون‌های بدون دسته را با نام‌های نایلون ساده یا نایلون خیاری نیز می‌شناسند. همان‌طور که از نام آن پیداست به دلیل نداشتن دسته معمولاً گزینه مناسبی برای چاپ نیستند. از نایلون‌های بدون دسته عموماً در بسته‌بندی‌های عمده محصولات استفاده می‌شود.

نایلون بدون دسته کبلویی
نایلون بدون دسته کبلویی

نایلون دسته رکابی

نایلون دسته رکابی دارای دودسته همانند نایلون دسته زنبیلی است. تفاوت آن با نایلون دسته زنبیلی این است که دسته‌های این مدل از نایلون به بدنه چسبیده است. این در حالی است که در نایلون زنبیلی دسته‌ها جداگانه به نایلون وصل شده‌اند و عموماً در وسط نایلون قرار دارند. همچنین نایلون‌های دسته رکابی را معمولاً با عنوان نایلکس می‌شناسند. زیرا جنس ساخته شده آن‌ها اندکی با نایلون متفاوت است.

جدول نایلون دسته رکابی
جدول نایلون دسته رکابی

همین امر موجب شده تا شفاف‌تر از نایلون‌های دیگر مانند نایلون دسته زنبیلی و دسته موزی دیده شوند. البته نایلون دسته‌دار شفاف نسبت به دیگر نایلون‌ها هزینه کمتری دارد. همین امر موجب شده تا برخی از فروشگاه‌ها مانند میوه‌فروشی‌ها و سوپرمارکت‌ها که روزانه مشتریان بسیار زیادی دارند از این مدل نایلون‌ها استفاده کنند.

نایلون دسته رکابی
نایلون دسته رکابی

نایلون دسته موزی

نوع دیگری از نایلون وجود دارد که به دلیل شکل دسته آن به میوه موز آن را با نام نایلون دسته موزی می‌شناسند. اصولاً این مدل نایلون نیز در فروشگاه‌های پوشاک و زیبایی استفاده می‌شود. نوع دیگری از این نایلون با نام نایلون دسته تقویت وجود دارد که جنس آن‌ها مقاوم‌تر از مدل‌های دسته موزی معمولی است.

نایلون کشاورزی

مدل دیگری از نایلون‌ها هستند که شفاف بوده و به‌صورت خاص در صنعت کشاورزی استفاده می‌شود. در واقع این نایلون‌ها وظیفه محافظت و نگهداری از محصولات کشاورزی را برعهده دارند. شفاف‌بودن نایلون‌های کشاورزی به این دلیل است که نور خورشید به‌راحتی بتواند به گیاهان و محصولات کشاورزی برسد.

نایلون کشاورزی
نایلون کشاورزی

از این مدل نایلون‌ها به‌صورت یک یا چندلایه استفاده می‌شود. در صورت خرید نایلون کشاورزی کیلویی باید بدانید که ضخامت و اندازه آن‌ها نسبت به دیگر نایلون‌ها بیشتر است. نایلون عریض کیلویی یا همان نایلون‌های کشاورزی قابلیت این را دارند که بر اساس نیاز مشتری برخی از آپشن‌ها را به آن‌ها اضافه کرد. به طور مثال می‌توانید درخواست دهید که نایلون کشاورزی شما ضد مه، ضد شبنم، ضد اشعه ماورای‌بنفش و… باشد. ویژگی‌های ذکر شده بر اساس نوع محصول کاشته شده تعیین می‌شود.

قیمت چاپ نایلون کیلویی

باتوجه‌به موارد گفته شده می‌توان نتیجه گرفت که قیمت نایلون کیلویی به موارد متعددی بستگی دارد. نخست باید مشخص شود که کسب‌وکار شما در چه حوزه‌ای است. همان‌طور که پیش‌ازاین بیان کردیم هر کدام از نایلون‌ها باتوجه‌به مدل خود برای یک سری از فروشگاه‌ها مناسب هستند. مسئله مهم دیگر در تعیین قیمت، تعداد نایلون سفارش شده از جانب شما است. کیفیت نوع نایلون و رنگ آن نیز از دیگر موارد تأثیرگذار بر قیمت نایلون کیلویی است. به طور مثال استفاده از مواد درجه‌دو و سه می‌تواند قیمت نایلون‌ها را کاهش دهد اما به‌مراتب کیفیت آن‌ها پایین می‌آید. شایان‌ذکر است که برخی اقدامات مانند خرید نایلون در کارخانه می‌تواند هزینه پرداخت شده از جانب مشتریان را کاهش دهد. زیرا در این روش دیگر شاهد حضور واسطه‌های مختلف نیستید و با قیمت مناسب‌تر می‌توانید اقدام به خرید نایلون خام کنید.

انواع نایلون کیلویی
انواع نایلون کیلویی

سخن پایانی

چاپ نایلون کیلویی از جمله مواردی است که به دلیل داشتن کاربرد فراوان روزانه مشتریان زیادی دارد. مشتریان بر اساس مدل کسب‌وکار و سفارش‌های خود باید بین گزینه‌هایی مانند نایلون دسته زنبیلی، نایلون دسته موزی، نایلون دسته رکاب‌دار و… دست به انتخاب بزنند. هر کدام از مدل‌های مختلف ذکر شده دارای قیمت متفاوتی هستند. کیفیت، رنگ و تعداد نایلون نیز بر قیمت آن‌ها تأثیر می‌گذارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بسته بندی نایلونی استرچ