09134254355

خلاقیت در طراحی پاکت ترحیم

فهرست مطالب

خلاقیت در طراحی پاکت ترحیم
خلاقیت در طراحی پاکت ترحیم

پاکت ترحیم نوعی از پاکت بسته‌بندی است که در مجالس ختم و ترحیم برای پذیرایی از مهمانان و شرکت کنندگان تهیه می‌گردد. کیفیت پذیرایی در مجالس ترحیم برای میزبانان از اهمیت بالایی برخوردار است. مجالس ختم در یک رفت و آمد پیوسته مهمان‌ها برگزار می‌شود. گاه میزبانان از تمرکز و شرایط روحی مناسبی برای پذیرایی مطلوب برخوردار نیستند. از سویی دیگر گاه زمان مجالس ختم کوتاه است یا مکان به اندازه کافی وسیع نیست یا تعداد شرکت کنندگان زیاد است و شرایط برای پذیرایی فرد به فرد محیا نمی‌باشد. در چنین شرایطی پاکت ترحیم بسیار مفید می‌باشد.

پاکت ترحیم قابل طراحی و چاپ می‌باشد، به صورتی که می‌شود تصویر، متن و یا هر آن چه که اطرافیان می‌خواهند را روی پاکت به چاپ رساند. همچنین پاکت ترحیم را می‌توان با نقش و نگارهایی به رنگ سیاه، به علامت سوگواری طراحی کرد. انواع پاکت ترحیم با طراحی‌های گوناگون و خاص در سایز و اندازه‌های مختلف را می‌توانید از چاوش چاپ به راحتی تهیه کنید. پاکت‌های ترحیم را در قیمت‌های مناسب و با کیفیت بسیار بالا برای شما عزیزان تولید و چاپ می‌کنند. برای مشاوره و راهنمایی و همچنین کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان چاوش چاپ تماس حاصل فرمایید.

چاپ طرح پاکت ترحیم

چاپ روی پاکت ترحیم در رنگ‌های مختلف و با بروزترین ماشین آلات انجام می شود. از همین رو می توان انواع تصاویر، متون، لوگو و… را با بهترین کیفیت ممکن به چاپ برسانید. در مراحل چاپ، هیچ گونه محدودیتی از نظر سایز، ضخامت و یا تصویر در تولید این پاکت ها وجود ندارد و هر نوع سفارشی با توجه به نیاز مشتریان انجام پذیر است.

مطلب پیشنهادی: انتخاب پاکت ترحیم مناسب (معیارها و نکات کلیدی)

ایده طراحی روی پاکت ترحیم
ایده طراحی روی پاکت ترحیم

ایده طراحی روی پاکت ترحیم

ظرافت و خلاقیت در طراحی پاکت ترحیم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و با طراحی‌های خاص و متفاوت باید توجه مخاطبین را جلب کرد. شروع به کار، سخت‌ترین قسمت آن است. کشف ایده اولیه که بقیه آثار هنری از آن سرچشمه می‌گیرد. گاهی اوقات تنها چیزی که نیاز دارید کمی الهام گرفتن است.

در ادامه برای شما چند ایده نو برای طراحی پاکت را معرفی می‌کنیم.

زیبایی در سادگی است

این که شما سعی کنید تا حد امکان تصاویر شلوغ را انتخاب کنید، همیشه وسوسه انگیز است؛ اما اغلب بهتر است از تصاویر ساده استفاده کنید. برخی از عناصر طراحی هستند که شما می‌توانید از آن استفاده کنید به طور مثال : استفاده از رنگ مشکی، طراحی چند شمع، عکس متوفی، یک متن یا شعر، گل و …

ارزش‌ها را انتقال دهید

همیشه شخصیت، ارزش‌ها و فلسفه‌های مشتری را در ابتدای ذهن خود نگه دارید. سعی کنید برای کمک به بیان مفهوم، نمادها، عکس‌ها یا عناصر دیگری را اضافه کنید. ماننده : نوشتن اسم الله، یا نوشتن انالله و انا الیه راجعون، و یا قرار دادن صلیب عیسی مسیح برای افراد مسیحی.

از رنگ‌ها در طراحی پاکت ترحیم استفاده کنید

شما می توانید از روانشناسی رنگ‌ها استفاده کنید تا بتوانید واکنش دلخواه را در مهمانان مورد نظر خود ایجاد کنید. در پاکت ترحیم باید رنگ مشکی قالب باشد، چون نماد عزاداری است و به نشانه احترام به خانواده متوفی است. برای بقیه شکل‌ها از رنگ جیغ استفاده نکنید، رنگ طوسی، سفید، و یا زرد مناسب‌تر است.

ایده طراحی پلکت ترحیم
ایده طراحی پلکت ترحیم

خلاقیت در تصاویر

یک تصویر اصلی، روشی عالی برای نشان دادن روحیه خلاقانه شما است. اگر خودتان فاقد استعداد و ایده هستید، می توانید روی چاوش چاپ و کارشناسان با تجربه آنجا حساب کنید.

از پیش زمینه‌های غیر معمول در طراحی پاکت ترحیم استفاده کنید

زمانی که یک تصویر یا عکس خاص ندارید، یک تصویر پس زمینه ی هوشمندانه می تواند به شما کمک کند که به پاکت خود جذابیت اضافه کنید.

یک پیام شخصی درج کنید

سعی کنید با مخاطب خود به طور مستقیم صحبت کنید تا با آن ها در سطح عمیق تری درگیر شوید. می توانید داخل پاکت یک جمله برای تسلیت، لوگوی شرکت و شعار شرکت را در داخل هر پاکت قرار دهید و از این که از خدمات شما استفاده کردند تشکر کنید.

نکات پایانی

  • سعی کنید از رنگ‌های متضاد در قسمت جلویی و پشت پاکت ترحیم خود استفاده کنید تا جذاب تر شود.
  • فونت‌هایی را انتخاب کنید که واضح، خوانا و متناسب با لحن طراحی شما باشند.
  • طراحی پاکت بیشتر از اطلاعات درون آن به چشم مخاطب می‌آید، این طراحی باعث می‌شود میزبانان و مهمانان احساس کنند که پاکتی خاص و با ارزش دریافت کرده‌اند.
  • اگر برای پاکت‌های خود ایده‌ای ندارید، می‌توانید از پاکت‌های دیگران الهام بگیرید. در غیر این صورت چاوش چاپ اینجاست تا یک طراحی متفاوت و خاص را برای شما آماده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بسته بندی نایلونی استرچ