09134254355

بهترین نمونه‌های بسته‌بندی تنباکو

فهرست مطالب

طراحی بسته‌بندی تنباکو (tobacco-packaging-design) 

بهترین بسته‌بندی تنباکو: بسته‌بندی تنباکو در جنس، طرح و ابعاد مختلف برای تنباکو طراحی می‌شود. تنباکو می‌تواند در لفاف‌های بسته‌بندی مختلفی نظیر لفاف‌های متالایز، کرافت، و فویل آلومینیومی بسته‌بندی شود. تنباکو ماده‌ای اشتعال‌زاست و نباید در معرض نور خورشید قرار بگیرد بنابراین بهتر است از پاکت‌های متالایز یا لمینت‌شده برای ساخت بستهبندی آن استفاده کرد. قیمت هر کدام از این نوع بسته بندی‌ها نیز، با هم متفاوت است.

ایده بسته بندی توتون

چرا طراحی بسته‌بندی تنباکو مهم است؟

تأثیر طراحی بسته‌بندی تنباکو در فروش به اندازه‌ای مهم است که کارشناسان طراحی معتقدند طراحی پکیج محصول را از شروع کار باید در برنامه تولید محصول قرار داد تا پکیج و محصول در یک راستا باشد و در نهایت یک محصول یکپارچه تولید شود. این‌گونه بازاریابی راحت‌‌تر انجام شده و شانس فروش بیشتر می‌شود.

بسته‌بندی، یکی از بخش‌های تأثیرگذار در زمینه تجاری‌سازی و برندینگ است. هر قسمت از طراحی شامل رنگ، لوگو، فونت استفاده شده و… برای خریداران مهم است و برند شما در صورت داشتن یک طراحی باکیفیت، همیشه در ذهن آنها خواهد ماند.

ویژگی‌های بسته‌بندی توتون چیست؟

بهترین بسته‌بندی تنباکو و توتون باید دارای ویژگی‌های ثابتی باشد که در ذیل آمده‌اند:

– توانایی مقاومت تغییرات دمایی

– استقامت بالای آن در برابر ضربات احتمالی

– داشتن الگوی کاربردی و سهولت در باز و بسته کردن محصول

– هم راستا بودن بسته‌بندی با اصول بازاریابی

– خلاقانه بودن طرح و عدم شباهت با نمونه‌های موجود در بازار

– باصرفه بودن

– عدم انتقال رطوبت محیط به داخل

– توجه به اصول زمین سبز در بسته‌بندی

– پرزنت محصول بر روی بسته‌بندی

– کیفیت بالای چاپ

چند نمونه از بهترین بسته‌بندی تنباکو و توتون

<yoastmark class=

بسته‌بندی سیگار

<yoastmark class=

سخن پایانی

امروزه بهترین بسته‌بندی تنباکو، همانند طراحی بسته‌بندی سایر محصولات باتوجه‌به پیشرفت تکنولوژی و صنعت، با جنس‌های گوناگونی قابل انجام است و گزینه‌های انتخابی طراحی بسته‌بندی، برای هر تولیدکننده متفاوت است. آنچه در بسته‌بندی تنباکو اهمیت دارد، در کنار مواردی که در بالا ذکر شد؛ بررسی و مقایسه با سایر برندهای رقیب است. فروشندگان تنباکو باید نسبت‌به، به روز شدن متریال در بازار و کیفیت دخانیات رقیبانشان، هوشیار بوده و جدیدترین متدهای تولید و بسته‌بندی را به کار گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بسته بندی نایلونی استرچ