09134254355

چاپ و بسته بندی غذای حیوانات

بسته‌بندی غذای حیوانات
بسته‌بندی غذای حیوانات

امروزه بسیاری از افراد حیوانات خانگی دارند که هرکدام از آنها، تغذیه خاصی دارند که این محصولات غذایی انواع گوناگونی را دارا هستند. بنابراین بسته‌بندی این محصولات بسیار مهم می‌باشند زیرا از خرد شدن و فاسد شدن آنها جلوگیری می‌کند. از آنجایی که غذای حیوانات، فاسد شدنی و دارای تاریخ انقضا هستند، بسته‌بندی مناسب تاثیرات زیادی بر مواد غذایی حیوانات خواهد داشت. رقابت در بسته‌بندی غذای حیوانات، به دلیل وجود تنوع و جذابیت‌های ظاهری و همچنین وزن پاکت‌های غذای حیوانات می‌باشد. شرکت چاووش چاپ با سال‌ها تجربه موفق در زمینه صنعت چاپ و بسته‌بندی، بهترین خدمات را در خصوص چاپ بسته‌بندی غذای حیوانات ارائه می‌دهد. جهت دریافت مشاوره و ثبت سفارش می‌توانید با شماره تلفن‌های داخل وبسایت تماس بگیرید.

پاکت غذای حیوانات
پاکت غذای حیوانات

پاکت‌های بسته‌بندی غذای حیوانات

همانطور که گفته شد مواد غذایی حیوانات فاسد شدنی می‌باشند و دارای تاریخ انقضا هستند. پاکت بسته‌بندی یکی از بهترین انتخاب‌ها برای مواد غذایی حیوانات می‌باشد. این نوع پاکت ها برای بسته بندی انواع مواد غذایی، ویتامین‌های حیوانات مزرعه‌ای، آبزیان، پرندگان، حیوانات باغ وحش‌ها و همینطور حیوانات خانگی مورد استفاده قرار می‌گیرند. ویژگی‌های پاکت‌ غذای حیوانات به صورت زیر می‌باشند :

 1. این نوع پاکت‌ها طعم، بو، کیفیت و ماندگاری محصول بسته‌بندی شده را در طولانی مدت حفظ میکنند.
 2. پاکت غذای حیوان، در مقایسه با قوطی‌های فلزی بسیار مقرون به صرفه هستند.
 3. پاکت غذای حیوانات خانگی و دیگر حیوانات، قابلیت طراحی و چاپ دارند و به همین دلیل ظاهری جذاب‌تر و شیک‌تر خواهند داشت.
 4. حمل و نقل آنها آسان تر خواهد بود.
 5. پاکت ها می‌توانند خوراکی‌های خشک و نیمه خشک را در خود نگهدارند.
 6. پاکت بسته‌بندی غذای حیوانات زیپ دار به راحتی باز و بسته می‌شوند.
 7. پاکت‌های زیپ دار غذای حیوانات را می‌توان بدون نگرانی از نفوذ رطوبت به مواد غذایی، استفاده و نگهداری کرد.
 8. می‌توانید بر روی پاکت‌ها دسته حمل کننده طراحی کنید و در این صورت حمل و نقل آن راحت‌تر خواهد بود.

انواع پاکت غذای حیوانات

با توجه به تنوع بالای پاکت های بسته بندی، مشتریان می‌توانند با توجه به نیاز خود پاکت‌های اختصاصی خود را طراحی کنند و سفارش دهند. برخی از این سفارش ها شامل موارد زیر می‌شوند:

 • پاکت های زیپ دار: این نوع پاکت‌ها به صورت تک زیپ، دو زیپ، زیپ پروانه‌ای، زیپ اسلایدی طراحی می‌شوند.
 • پاکت های پنجره دار: طراحی و ساخت فضا‌هایی به شکل دایره‌ایی، مستطیلی و منحنی روی لایه بیرونی پاکت باعث به وجود آمدن پنجره روی پاکت می‌شود.
 • پاکت های تمام شفاف
 • پاکت های دسته دار: این نوع پاکت‌ها برای محصولات سنگین وزن مناسب هستند که دسته‌های آنها به شکل‌های موزی، دایره‌ای و انگشتی طراحی می‌شوند.
 • پاکت‌های سوپاپ دار: وجود سوپاپ بر روی پاکت‌ها به دلیل خروج گاز‌های ناشی از برخی مواد داخل آن می‌باشد.
 • پاکت‌های رگال دار: این پاکت‌ها را با استفاده از پانچ در قسمت بالای پاکت به شکل کلاه مکزیکی، دایره‌ایی و اشکال هندسی رگال طراحی می‌کنند.
 • پاکت های کاست دار (ایستاده): در این نوع از پاکت، طرفین آن دارای عطف اضافه هستند که مشابه پاکت‌های سه بعدی می‌باشند.

شرکت چاووش چاپ بهترین خدمات و بهترین نمونه بسته‌بندی غذای حیوانات را برای مشتریان خود آماده می‌کند تا تجربه‌ای بسیار خوب از همکاری با این تیم را داشته باشند. شما می‌توانید جهت دریافت مشاوره و ثبت سفارشات خود با ما تماس بگیرید.

چاپ بسته‌بندی غذای حیوانات
چاپ بسته‌بندی غذای حیوانات

چاپ بسته‌بندی غذای حیوانات

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های چاپ بسته‌بندی غذای حیوانات، طراحی جذاب و کیفیت بالای آن می‌باشد. مشتریان این نوع بسته‌بندی به شدت جذب طراحی و گرافیک بسته‌بندی می‌شوند. برای این نوع بسته‌بندی‌ها شایسته است از رنگ‌های گرم و تند و همچنین تصاویر جذاب و شاداب استفاده کنید تا به جذب مشتری کمک بسزایی کند. شایسته است بدانید برای تولید پاکت‌های بسته‌بندی غذای حیوانات از نوعی سلفون استفاده می‌شود که دارای طول عمر بالایی است و هیچ فاصله چاپی در آن وجود ندارد. به همین دلیل تمام طرح‌ها و رنگ‌های مورد نظر شما، با تمام جزئیات و با کیفیت بالا چاپ خواهد شد.

بسته‌بندی غذای سگ و گربه
بسته‌بندی غذای سگ و گربه

بسته‌بندی غذای سگ و گربه

لازم است بدانید مواد غذایی سگ و گربه خشک هستند و نسبت به پرندگان و سایر حیوانات خانگی، تغذیه بیشتری دارند. غذای سگ و گربه معمولا دارای رایحه خاصی می‌باشند که برای آنها بسیار خوشایند و اشتهاآور می‌باشد. بنابراین بسته‌بندی غذای سگ و گربه باید به صورتی باشد که مواد غذایی عطر و طراوت خود را حفظ کند و از اکسید شدن دور باشند.

بنابراین کیسه‌های پلاستیکی چند لایه بهترین گزینه برای بسته‌بندی غذای سگ و گربه می‌باشد. این نوع کیسه‌های پلاستیکی به دلیل وجود لایه‌ای نازک از آلومنیوم، مانع رسیدن رطوبت و اشعه ماورای بنفش بر روی مواد غذایی می‌شود.

بهتر است برای متمایر کردن طعم‌ها از رنگ‌های مختلف استفاده کرد. بهترین رنگ‌ها برای بسته‌بندی غذای سگ و گربه رنگ‌های شاد هستند که توجه آنها را جلب کند. برخی از محصولات غذایی سگ و گربه مرطوب هستند مثل کنسرو‌های گوشت و ماهی که آنها را با استفاده از قوطی های فلزی بسته‌بندی می‌کنند.

بسته‌بندی غذای ماهی
بسته‌بندی غذای ماهی

بسته‌بندی غذای ماهی

بهتر است در بسته‌بندی غذای ماهی به این توجه داشته باشید که به دلیل وجود ترکیبات غذای ماهی، امکان تولید میکروارگانیسم در آن وجود دارد. به همین دلیل باید برای بسته‌بندی غذای ماهی به غیرقابل نفوذ بودن آن توجه بسیاری داشته باشید.

غذای ماهی اصولا در کیسه‌های پلاستیک تهیه شده از کامپوزیت بسته‌بندی می‌شود زیرا جنس محکمی دارد و مانع ورود رطوبت به داخل بسته‌بندی می‌شود. برخی از مشتریان علاقه دارند که مواد غذایی داخل بسته‌بندی را مشاهده کنند. بنابراین بسته بندی غذای ماهی به صورت جلو شفاف و پشت متالایز تهیه می‌شود که هم مانع نفوذ نور خورشید باشد و همچنین مشتری قادر به دیدن محصولات داخل بسته بندی باشد. این بسته‌بندی غذای حیوانات برای غذای‌های دریایی کمک می‌کنند تا آلودگی به داخل بسته نفوذ نکند و همینطور مواد غذایی برای مدت طولانی با کیفیت بماند.

بسته بندی غذای پرنده
بسته بندی غذای پرنده

بسته بندی غذای پرنده

شایسته است بدانید غذای پرنده در صورت رسیدن هوا و نور به داخل بسته‌بندی، سریعا واکنش نشان داده وغیر قابل استفاده می‌شود. بنابراین یکی از موارد مهم برای بسته‌بندی غذای پرنده جلوگیری ازنفوذ کردن هر عاملی که باعث غیر قابل استفاده شدن مواد غذایی می‌شود، می‌باشد. چاپ بسته‌بندی غذای حیوانات که به صورت وکیوم شده و پلاستیکی هستند بهترین گزینه برای بسته‌بندی غذای پرندگان می‌باشد.

این نوع بسته‌بندی‌ها باعث می‌شوند کیفیت محصول در طولانی مدت حفظ شده و راه حل بسیار مناسبی برای نگهداری غذای پرندگان باشد. علاوه بر این، بسته‌بندی‌هایی که دارای زیپ هستند باعث می‌شوند طول عمر محصول بالاتر برود و غذاهای خشک تازه‌تر بمانند. بهتر است بدانید اگر غذای پرندگان در معرض جریان‌ها قرار بگیرند به سرعت مواد مغذی و طعم لذیذ خود را از دست می‌دهند. بنابراین بسته بندی‌های پلاستیکی که در برابر نفوذ رطوبت و آفات مختلف بسیار مقاوم هستند، بهترین گزینه برای بسته‌بندی غذای پرندگان می‌باشند.

ویژگی‌های پاکت بسته‌بندی غذای حیوانات خانگی

 • استفاده از این پاکت‌ها به ماندگاری کیفیت، بو،طعم و مزه، در طولانی مدت کمک بسزایی دارد.
 • این نوع پاکت ها از نظر هزینه، بسیار مقرون به صرفه‌تر از قوطی‌های فلزی می‌باشد.
 • .به دلیل وزن سبک پاکت، حمل و نقل آنها بسیار راحت است.
 • این پاکت‌ها به دلیل قابلیت چاپ و طراحی، ظاهری بسیار شیک و مشتری پسند دارند.
 • مواد غذایی خشک و نیمه خشک را به راحتی می‌توان در پاکت بسته‌بندی‌ها نگهداری کرد.
 • پاکت‌های زیپ‌دار بسیار راحت باز و بسته می‌شوند. همچنین می‌توانید باقیمانده محصولات را در آن به راحتی نگهدارید.
 • این نوع پاکتها در انواع مختلف تخت و کاست‌دار و همچنین به صورت چندلایه و غیر قابل نفوذ تولید می‌شوند.
بسته بندی نایلونی استرچ