چاپ سلفون

امروزه برای بسته‌بندی در صنایع مختلفی مخصوصا در صنایع مواد غذایی، از چاپ سلفون و بسته‌بندی سلفون استفاده می‌شود. چاپ سلفون به دلیل ویژگی‌هایی که دارد گزینه‌ای بسیار مناسب برای بسته‌بندی محصولات می‌باشد. سلفون ترس یا سلفون استرچ نام دیگر این سلفون نام دارد. ضدآب بودن، مقاومت بالا، ضد گرد و غبار بودن، طول عمر خوب و ویژگی‌های دیگر سلفون باعث شده تا برای بسته بندی حبوبات، خشکبار و سایر محصولات غذایی بسیار مناسب و محبوب باشد. اگر به دنبال سفارش چاپ روی سلفون بسته‌بندی با کیفیت توسط تیم و شرکتی متخصص هستید، چاووش چاپ بهترین خدمات را در سریع‌ترین زمان به شما ارائه می‌دهد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما و ثبت سفارش، با شماره تلفن‌های داخل وبسایت تماس حاصل فرمایید :

سلفون چیست؟
سلفون چیست؟

ابتدا بدانیم سلفون چیست؟

قبل از اینکه به بررسی موضوعات دیگر درباره چاپ سلفون برسیم، ابتدا باید بدانیم سلفون چیست؟ در این قسمت تعریفی از سلفون را برای شما عزیزان آماده کرده‌ایم :

به نوعی پلیمر به اسم پلی پروپیلن (Polypropylene) سلفون می‌گوییم که دارای مقاومت بسیار خوب در برابر آب، رطوبت، دما و … دارد. سلفون دارای شفافیت بسیار عالی‌ای می‌باشد که ویژگی بسیار خوبی برای آن بوده و همچنین از نظر اقتصادی بسیار مناسب می‌باشد.

سلفون‌ها دارای انواع بسیار مختلفی می‌باشند و چاپ آنها نیز کار بسیار حساس و سختی است که باید توسط تیمی متخصص انجام شود تا مشکلی در طرح‌های چاپی آن دیده نشود. در ادامه مطلب به انواع چاپ سلفون نیز اشاره خواهیم کرد.

کاربردهای چاپ سلفون را بشناسید

همانطور که توضیح دادیم، چاپ سلفون کاربر بسیاری در صنایع مختلف دارد. این آمار بالای استفاده به دلیل ویژگی‌های این محصول است. از موضوعات بسیار مهم قبل از سفارش این نوع بسته بندی، شناخت کاربردهای چاپ سلفون بسته بندی می‌باشد. در این قسمت قصد داریم تا استفاده‌های این نوع  بسته‌بندی را که جز خدمات شرکت چاووش چاپ نیز می‌باشد، برای شما عزیزان معرفی کنیم و توضیحاتی درباره هرکدام از آنها به شما عزیزان ارائه دهیم.

چاپ سلفون بسته‌بندی حبوبات
چاپ سلفون بسته‌بندی حبوبات

چاپ سلفون بسته‌بندی حبوبات

حبوبات از رایج‌ترین محصولات غذایی می‌باشد که خرید و فروش بسیار بالایی به صورت روزانه در سطح کشور دارد. همین موضوع اهمیت بسته‌بندی این نوع مواد غذایی را بسیار بالا برده است و چاپ سلفون بهترین انتخاب برای بسته‌بندی این محصول است. بسیاری از کارخانه‌های و شرکت های مواد غذایی برای بسته‌بندی محصولات خود با چاووش چاپ همکاری داشته‌اند و سفارش‌های بسیاری درباره چاپ سلفون بسته بندی حبوبات در کرج و تهران داشته است.

چاپ و بسته‌بندی غذای حیوانات
چاپ و بسته‌بندی غذای حیوانات

چاپ و بسته‌بندی غذای حیوانات

از استفاده‌های دیگر چاپ سلفون می‌توانیم به بسته‌بندی مواد غذایی حیوانات نیز اشاره کنیم. سلفون در این بخش نیز استفاده‌های بسیاری به دلیل مقاوت و حفظ رطوبت دارد. به دلیل حساسیت بالای مواد موجود در غذای حیوانات بسته‌بندی آن نیز بسیار مهم است و باید از کیفیت بسیار بالایی در ساخت و طراحی برخوردار باشد. چاپ سلفون بسته بندی غذای حیوانات یکی از خدمات اصلی شرکت چاووش چاپ بوده و برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش می‌توانید با شماره تلفن‌های موجود تماس حاصل فرمایید.

چاپ و بسته‌بندی دارویی
چاپ و بسته‌بندی دارویی

چاپ و بسته‌بندی دارویی

از حساس‌ترین کاربردهای چاپ سلفون بسته‌بندی محصولات می‌توانیم به بسته‌بندی دارو اشاره کنیم. نکات مهمی برای بسته بندی داروها وجود دارد که می‌توانیم به مقاوت در برابر دما، مقاومت در هنگام انتقال، بسته بندی استاندارد برای جلوگیری از استفاده کودکان، مقاومت نسبی در برابر آب و رطوبت و … اشاره کنیم. چاپ سلفون و بسته‌بندی دارو از بهترین استفادهای سلفون محسوب می‌شود و شرکت چاووش چاپ سعی داشته تا با ارائه خدماتی استاندارد و با کیفیت در این حوزه، خدمتی تاثیرگذار را در صنعت دارو کشور داشته باشد و با شرکت‌های دارویی مختلف همکاری داشته باشد.

چاپ و بسته‌بندی بهداشتی آرایشی
چاپ و بسته‌بندی بهداشتی آرایشی

چاپ و بسته‌بندی بهداشتی آرایشی

امروزه صنعت لوازم آرایشی و بهداشتی بسیار رونق دارد و حجم خرید و فروش بسیار گسترده‌ای در سطح جهان دارا است. این صنعت در بین خانم‌ها بسیار محبوب است و جذابیت بسیار زیادی دارد. چاپ سلفون و بسته‌بندی بهداشتی آرایشی به دلیل بازار فروش بسیار گسترده‌ای که دارد از نظر طراحی چاپ بسیار اهمیت دارد. از نکات مهم دیگر این بسته‌بندی سلفون می‌توانیم به استانداردهای بهداشتی آن اشاره کنیم. به دلیل موادی که در ساخت این لوازم و موارد آرایشی و بهداشتی استفاده می‌شود بسته‌بندی آن نیز باید از نظر استانداردهای بهداشتی مورد تایید و قابل قبول باشد.

چاپ سلفون چسب دار
چاپ سلفون چسب دار

چاپ سلفون چسب دار

سلفون‌های چسب‌دار از رایج‌ترین انواع چاپ سلفون می‌باشند. این محصول به دلیل شکل طراحی و اندازه‌ای که دارد برای بسته‌بندی محصولات مختلف استفاده می‌شود. چاپ سلفون چسب دار در اندازه های مختلفی ساخته می‌شود و شرکت چاووش چاپ با بهترین کیفیت مناسب‌ترین این محصول را مطابق با سفارش شما تهیه می‌کند.

چاپ سلفون تنباکو و دغال

اگر با بسته‌بندی‌ تنباکوها و انواع ذغال سروکار داشته‌اید قطعا به سلفون به کاررفته در اکثر آنها توجه کرده‌اید. یکی از بهترین و پر استفاده‌ترین انواع بسته بندی‌ها برای تنباکو و ذغال، چاپ سلفون و بسته‌بندی سلفون می‌باشد. لفاف سلونی مات، لفاف سلفونی شفاف، لفاف نایلونی، لفاف کرافت، لفاف متالایز لمینت و … از مهم‌ترین انواع بسته‌بندی‌های تنباکو محسوب می‌شوند. وزن دخانیات تهیه شده، نوع حساسیت در ماندگاری، میزان حساسیت به رطوبت، مقدار بودجه تعیین شده برای و … همگی در انتخاب چاپ سلفون تنباکو و ذغال تاثیرگذار است.

چاپ و بسته‌بندی ساشه

ساشه به بستهبندی های کوچکی گفته میشود که موادری مانند پودری شکل، گرانولی و … در آنها ریخته و بسته بندی میشود و وزن آنها معمولا بین 3 گرم تا 5 گرم است و استفاده بسیاری در بسته بندی مواد بسیار کم حجم دارد. بسته‌بندی راحت، یکبار مصرف بودن، حجم و وزن کم، راحت باز شدن و … همگی از ویژگی‌های بسته‌بندی‌های ساشه است. از مواد بسیار مهمی که برای تهیه این نوع بسته‌بندی استفاده می‌شود سلفون است و ساشه را می‌توان از زیرمجموعه‌های چاپ سلفون بسته‌بندی دانست.

انواع سلفون را بشناسید

با توجه به استفاده بسیار زیادی از سلفون و چاپ روی سلفون بسته‌بندی در صنعت چاپ و بسته‌بندی انواع بسیار مختلفی نیز از سلفون وجود دارد که بر اساس ویژگی‌هایی که هرکدام دارند نوع استفاده از آنها نیز متفاوت است. به صورت کلی 3 نوع سلفون بسیار مهم وجود دارد که عبارت‌اند از سلفون شفاف، سلفون متالایز و سلفون صدفی.

در این قسمت قصد داریم تا انواع سلفون‌های بسته‌بندی را برای شما عزیزان معرفی کنیم که از ماده پلی پروپیلین (PP) تهیه می‌شود و مهم‌ترین آنها عبارت اند از :

سلفون CPP  : این نوع سلفون بسیار مقاوم است و پارگی یا سوراخ شدن آن سخت و دشوار است. همچنین از ویژگی‌های بسیار خوب این نوع سلفون قیمت بسیار مناسب آن می‌باشد. cpp درواقع مخفف کلمه (Cast Polypropylene) میباشد و شفافیت و براق بودن این سلفون از مشخصات مشهور آن است.

سلفون OPP  : ممکن است نام کلمه سلفون ایرانی به گوشتان خورده باشد. سلفون ایرانی درواقع همان سلفون opp یا orient polypropylene می‌باشد. این نوع سلفون در قالب یک ورقه نازک از جنس پلاستیک می‌باشد اما مقاومت بسیار خوبی از خود نشان می‌دهد.

سلفونBOPP  : اگر سلفونی با مشخصات سلفون opp اما در نسخه بسیار مقاوم‌تر و با کیفیت‌تر نیاز دارید، ما به شما bopp را پیشنهاد می‌کنیم. biaxally orient polyproplene یا همان bopp می‌تواند محافظت بسیار خوبی را از محصولات شما ایجاد نماید.

بهترین تیم چاپ سلفون در تهران
بهترین تیم چاپ سلفون در تهران

بهترین کارخانه چاپ سلفون در تهران

امروزه تولیدکنندگان بسیاری به دنبال یک بسته‌بندی ایده‌آل برای محصولات خود هستند و نیاز به یک چاپ سلفون بسیار با کیفیت دارند. بسیاری به دنبال یک تیم متخصص و یک کارخانه چاپ سلفون هستند تا از نوع کیفیت محصول خود مطمئن باشند.

شرکت چاووش چاپ با سال‌ها تجربه و رزومه درخشان در زمینه صنعت چاپ، سفارشات شما را با بهترین کیفیت تهیه و آماده می‌کند. از استان‌هایی که بیشترین سفارش را به تیم چاووش چاپ ارسال می‌کنند می‌توانیم به استان تهران اشاره کنیم.

این استان به دلیل جمعیت و فروشگاه‌ها و تولید کننده‌های بسیار بالایی که دارند حجم سفارشات بسیار زیادی نیز برای چاپ سلفون دارا هستند. برای چاپ سلفون در تهران می‌توانید با راه‌های ارتباطی موجود در داخل وبسایت با ما در ارتباط باشید و سفارشات خود را ثبت کنید. کارشناسان ما بهترین راهنمایی‌های لازم را جهت سفارش این محصول به شما عزیزان ارائه می‌کنند تا در هرجای تهران که هستید بتوانید از خدمات ما استفاده نمایید.

بهترین کیفیت چاپ روی سلفون بسته‌بندی

قطعا در محصولاتی که از سلفون برای بسته‌بندی استفاده می‌کنند، طرح‌های تبلیغاتی را مشاهده کرده‌اید. می‌توانیم بگوییم بعد از کیفیت خود سلفون، مهم‌ترین عامل در تولید این نوع بسته‌بندی، نوع چاپ روی سلفون است. طراحی یک نماد و یا یک طرح مناسب تبلیغاتی روی سلفون بسته‌بندی تاثیر بسیار مهمی در برند‌سازی شما دارد.

هنگامی که محصول شما به دست مشتری برسد طرحی که روی بسته‌بندی محصول شما چاپ شده است می‌تواند اطلاعات بسیار مفیدی به مشتری انتقال دهد و همچنین در میل آن فرد به خرید محصول شما تاثیر گذار باشد.

طرح چاپ لیبل روی سلفون می‌تواند توسط خود شما تهیه شده باشد و یا تیم متخصص چاووش چاپ این کار را برای شما عزیزان انجام دهد. شرکت چاووش چاپ با استفاده از تجهیزات و دانش روز دنیا در صنعت چاپ، طرح محصول شما را با بهترین کیفیت و بهترین ماندگاری روی سلفون بسته‌بندی چاپ می‌کند.

قیمت چاپ سلفون بسته‌بندی
قیمت چاپ سلفون بسته‌بندی

قیمت چاپ سلفون بسته‌بندی چقدر است؟

حال که اطلاعات مناسبی درباره سلفون و انواع آن بدست آوردید، بهتر است درباره قیمت چاپ روی سلفون بسته‌بندی صحبت کنیم. امروزه با توجه به شرایط اقتصادی و هزینه‌های تولید و توزیع محصولات، بحث مالی بسیار تاثیرگذار و مهم است. بر خلاف بسیاری از سودجویان شرکت چاووش چاپ سعی داشته با مشورت تیمی از متخصصان، بهترین قیمت سلفون چاپی را برای متقاضیان عزیز در نظر بگیرد.پ

در واقع قیمت چاپ سلفون بستگی به نوع سفارش، تعداد، حجم، طرح و R