پاکت سه طرف دوخت

توضیحات پاکت سه طرف دوخت

همانطور که از اسم این پاکت پیداست سه طرف آن دوخته شده است و بنا به نیاز و درخواست مشتری میتوان  یک طرف آن را زیپ و یا بدون زیپ گذاشت. پاکت های بسته بندی سه طرف دوخت هیچ نوع کاستی در آن ها ایجاد نشده و میتوانند گزینه به صرفه و مناسبی برای مصرف کنندگان و تولید کنندگان محترم باشند.این پاکت را بنابر سلیقه و نیاز مشتریان میتوان در انواع شفاف,متالایز,آلومینیوم,مات و… تولید کرد.

لازم به ذکر است  پاکت های سه طرف دوخت را در ضخامت مناسب برای وکیوم استفاده میکنند.در واقع اکثر پاکت های وکیوم سه طرف دوخت هستند به این دلیل که نوع دوخت در این پاکت ها از استقامت بالاتری نسبت به بقیه پاکت ها برخوردار است.مجموعه ی ما با توجه به نوع متریال مصرفی خود در وکیوم ها به مشتریان خود ضمانت عدم نشتی و پنچری در وکیوم ها را می دهد.

لایه ی داخلی استفاده شده در این نوع پاکت عمدا پلی اتیلن و پلی استر است که قابل تغییر و افزایش لایه ها به متالایز و آلومینیوم را داراست.برای سفارش خود میتوانید نوع چاپ دار و یا بدون چاپ آن را سفارش دهید.

اندازه و سایز این پاکت ها نیز کاملا بستگی به نوع محصول و سلیقه مشتری دارد. این پاکت ها مناسب برای بسته بندی انواع مواد غذایی,ماهی و میگو,صنعتی و شیمیایی , پوشاک و.. میباشند.این نوع پاکت در مقایسه با پاکت های دیگر قیمت تمام شده مناسب تری دارد.

بسته بندی نایلونی استرچ