09134254355

چاپ سلفون و بسته بندی پوشاک

چاپ سلفون و بسته بندی پوشاک

تولید نایلون و سلفون پوشاک :
نایلون ، پلاستیکی از انواع محصولات پلی اتیلنی است که در صنعت پوشاک بسیار از آن استفاده میشود در تولیدی ها پس از تولید لباس جهت جلوگیریاز آلودگی آن و تغییر رنگ دادن و کدرشدن و عدم لکه شدن لباس از بسته بندی نایلونی یا سلفونی استفاده میشود .
اما چه زمانی از نایلون و چه زمانی از سلفون استفاده میشود ؟
با توجه به مقرون به صرفه بودن و منعطف بودن نایلون معمولا برای بسته بندی های اولیه و یا محصولات ارزان قیمت از نایلون استفاده میشود .
چاپ نایلون بسته بندی پوشاک چگونه است ؟
چاپ بر روی نایلونها عموما به صورت تک رنگ نوشتاری میباشدکه باز هم به صرفه جویی در هزینه ها کمک قمیکند .
سلفون بسته بندی پوشاک :
هرچقدر محصول لاکچری تر و گران قیمت تر باشد تولیدکنندگان به بسته بندی سلفونی روی می آورند.
اما علت استفاده از سلفون چیست ؟
۱_شفافیت بالا
۲_ایستایی بهتر نسبت به نایلون
۳_چاپ پذیری بهتر

در اغلب اوقات تولیدکنندگان پوشاک برای خاص تر جلوه دادن محضول خود از پاکتهای زیپدار برای بسته بندی پوشاک خود استفاده میکنند.
۱_پاکتهای شفاف pp سه طرف دوخت زیپدار : این پاکت بصورت اختصاصی در مجموعه ی چاوش چاپ تولید و برای اولین بار در بازارهای ایران عرضه میشود از ویژگیهای این بسته بندی برای پوشاک میتوان به شفافیت بالا و زیباتر نشان دادن چاپ شما اشاره کرد .
۲_پاکتهای مات سه طرف دوخت زیپدار : تولید این نوع پاکتها بدون چروک در زیپ و دوخت آن تخصص ماست اگر بدنبال پاکت مات جذاب برای بسته بندی پوشاک خود هستید مجموعه ی چاوش چاپ با ارائه ی بهترین کیفیت چاپ و دوخت و تحویل بموقع بار در خدمت شماست .
۳_پاکتهای شیم دوز لب چسب دار : این نوع پاکت نسبت به دو نوع قبلس ارزانتر است و از سالهای دور بسیار از الان در صنعت پوشاک استفاده میشود.
چاپ سلفون بسته بندی پوشاک چگونه است ؟
چاپ بر روی سلفونها ،پاکتهای ppو مات بصورت چاپ از داخل بوده و معمولا با یک لایه پلیمری دیگر لمینیت میشود.اما چاپ پاکت های سیم دوز عموما یک‌چاپ از رو بدون لمینیت میباشد.

طراحی سلفون پوشاک :
اکر برای طراحی بسته بندی خود بدنبال طراحی حرفه ای و بروز هستید کافیست با مجموعه ی ما تماس گرفته و تمام مشاوره های لازم را دریافت نمایید .
چاپ سلفون پوشاک با کلیشه :
ساختن کلیشه برای چاپ یکی از بهترین راه ها برای افزایش سرعت در فرآیند تولید چاپ سلفون است به علاوه استفاده از کلیشه بسیار مقرون به صرفه بوده و براحتی قابل تغییر در مشخصات طرح شماست.
چلپ سلفون پوشاک با سیلندر :
برای داشتن چاپی با کیفیت بالا کافیست از سیلندر بزای چاپ سلفون خود استفاده کنید .

قیمت چاپ سلفون پوشاک :
با توجه به نوسانات قیمت پتروشیمی و تنوع بالا در انواع بسته بندی های پوشاک لطفا جهت دریافت قیمت با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید و مشخصات محصول خود را ارایه دهید و در کمتر از ۱۰دقیقه استعلام قیمت خود را دریافت کنید
چاوش چاپ پیشرو در صنعت چاپ

بسته بندی نایلونی استرچ